Rūkymas – vienas iš labiausiai sveikatą naikinančių įpročiųJeigu norite mesti, atsižvelkite į medicinos gydytojo Dr. Jorge D. Pamplona Roger patarimus. Naudokite juos kartu ir atsisveikinkite su šiuo įpročiu.
HIDROTERAPIJA
Vanduo išlaisvina organizmą nuo nikotino. VANDENS PROCEDŪROS taip pat padeda įveikti blogą įprotį.
Vandens srovė pilama ant nugaros – ši procedūra tonizuoja nervų sistemą ir sustiprina valios jėgą.
Šilta ar šiek tiek vėsi vonia nuramina, atpalaiduoja, sumažina norą rūkyti.
Aptrynimas šaltu vandeniu rytais suaktyvina kraujotaką, stimuliuoja nervų sistemą ir pakeičia rytinės kavos puodelį, kuris sustiprina norą rūkyti.
GYDOMOJI MANKŠTA
MANKŠTA, ypatingai KVĖPAVIMO, padeda išsivalyti nuo daugybės nuodų, kurie patenka į organizmą su tabako dūmais ir ten kaupiasi, pirmiausia nuo anglies monoksido ir deguto.
Kvėpuokite giliai: kiekvieną dieną atlikite 2 ar 3 gilaus kvėpavimo seansus (10 gilių įkvėpimų ir iškvėpimų). Įkvėpdami išpūskite pilvą, kad plaučiai visiškai būtų užpildyti oru.
Pėsčiomis, greitu tempu NUEIKITE 5-6 kilometrus, nors kartą per dieną.
Skatinkite prakaitavimą: jei įmanoma, atlikite bet kokį pratimą, kuris sukelia gausų prakaitavimą mažiausiai 4 kartus per savaitę.
DIETOS TERAPIJA
Teisingai maitindamiesi galite sumažinti norą rūkyti, neutralizuoti žalingą tabako poveikį ir užkirsti kelią svorio augimui.
Vakarieniaukite lengvai ir pusryčiaukite sočiai. Sumažinkite arba pašalinkite mėsą iš maisto: tai sukelia norą rūkyti ir padidina vėžio riziką. Sumažinkite arba pašalinkite aštrių maisto produktų naudojimą, jie taip pat skatina norą rūkyti. Venkite visų alkoholinių gėrimų, nes alkoholis susilpnina valią ir padidina norą rūkyti.
PADIDINTI vartojimą:
šviežių daržovių salotų;
vaisių, ypač apelsinų ir kivi;
česnakų, ridikų ir kopūstų;
viso grūdo produktų;
riešutų, pavyzdžiui, graikiškų ir migdolų;
moliūgų, saulėgrąžų ir sezamo sėklų;
morkų sulčių, kuriose gausu beta karotino-antioksidanto, saugančio plaučius.
FITOTERAPIJA
Vaistiniai augalai su jų švelniu saugiu poveikiu labai naudingi metantiems rūkyti. Štai keletas pavyzdžių.
RAMINANČIOS žolelių arbatos: pasiflora, valerijonas, melisa, apelsininio citrinmedžio žiedai.
ATSIKOSĖJIMĄ skatinančios žolelių arbatos: žalieji anyžiai, pipirmėtė, miškinės dedešvos, paprastieji saldymedžiai ir paprastasis šalpusnis.
Įkvėpus levandos aromatinio aliejaus, atsiranda ramybės ir geros savijautos jausmas, – rekomenduojama ūmaus noro rūkyti atveju.
Parupšta pagal: https://8doktorov.ru/brosaem-kurit-prirodnie-sredstva/