Natūralios skrandžio gydymo priemonės

Skrandis dažniausiai gerai reaguoja į badavimą, šildymą ir vaistažolių naudojimą.

?PILVO TRYNIMAS skrandžio srityje, paskatina kraujo pritekėjimą į virškinimo organus, padidėja apetitas ir skrandis tonizuojamas sutrikus virškinimui.

??KAIP tai daroma: paimkite vonios pirštinę arba audinį, sušlapintą šaltame vandenyje. Energingai trinkite viršutinę pilvo dalį, kol ji paraus.

?BADAVIMAS. Paprastas susilaikymas nuo maisto – pati veiksmingiausia priemonė nuo nevirškinimo ir sunkumo skrandyje. Kai leidžiame skrandžiui pailsėti, tai padeda atsinaujinti gleivinės ląstelėms ir atstatyti normalią jo veiklą. Visos skrandžio gleivinės ląstelės visiškai atsinaujina per tris dienas, todėl poilsis skrandžiui gali trukti nuo vienos iki dviejų dienų.

??KAIP tai daroma: badavimo metu galite gerti vandenį, žolelių arbatas, valomąjį daržovių sultinį arba atskiestas vaisių sultis.

?VAISIŲ DIETA taip pat suteikia poilsį ir palengvėjimą perkrautam skrandžiui. Visi švieži vaisiai skrandžiui naudingi, o kai kurie iš jų ypač rekomenduojami:
▫️obuoliai skrandžiui ir žarnynui,
▫️kriaušės skrandžiui ir inkstams,
▫️figos žarnynui ir kraujui.

Vaisių dieta paprastai trunka tris dienas, kartais gali trukti ir savaitę, o ypatingais atvejais ir ilgiau.

??KAIP tai daroma: Valgykite tiktai vaisius, geriau vienos ar dviejų rūšių. Per dieną galite suvalgyti nuo 1 iki 3 kg per 4-5 valgymus.

?VAISTAŽOLĖS. Skrandis labai gerai reaguoja į vaistažolių, gerinančių virškinimą, naudojimą, nesvarbu, ar tai būtų arbatos, ar vaistažolių preparatai.

Patys efektyviausi vaistiniai augalai:

??APSAUGINIAI – turi sutraukiančių medžiagų, kurios sukuria apsauginį sluoksnį skrandžio viduje: gyslotis, miškinė dedešva.

??SKATINANTYS ŽAIZDŲ GIJIMĄ – turi priešuždegiminių flavonoidų, didina apsauginių gleivių susidarymą skrandyje ir skatina opų ar gastrito pažeistos gleivinės gijimą: paprastoji kraujažolė, vaistinė taukė.

??TONIZUOJANTYS – didina skrandžio sulčių gamybą, gerina apetitą ir virškinimą. Paprastai jie kartaus skonio: pipirmėtė, gensijonas, ramunėlės, kraujažolės.

??ŽOLELIŲ ARBATOS padeda, esant nevirškinimui, ir skatina skrandžio gleivinės apsauginio barjero atsinaujinimą.

ARBATOS paruošimas: arbatinį, šaukštelį iš bet kurių žemiau išvardintų augalų, užpilkite 0,5 l verdančio vandens ir palikite, kol atvės. Per dieną galima išgerti 2-3 stiklines: anyžių, pasiflorų, paprastųjų saldymežių, paprastųjų kraujažolių.

?ŠILDANČIOS PŪSLĖS UŽDĖJIMAS skrandžio srityje. Spazminis skrandžio skausmas, ypač susijęs su nerviniu susijaudinimu, gali būti sumažintas, uždėjus ant pilvo šilumos šaltinį, pvz., šildančią pūslę su karštu vandeniu. Šiluma mažina skrandžio spazmus ir padeda esant pykinimui. Tačiau svarbu atskirti nedidelį virškinimo sutrikimą ir pavojingas ligas, pvz., apendicitą, kai toks šildymas pavojingas, o delsimas suteikti medicininę pagalbą kupinas rimtų pasekmių.

Šaltinis: Dr. Jorge D. Pamplona Roger knyga „Sveikas kūnas“

Paruošta pagal: https://8doktorov.ru/naturalnye-sredstva-dlya-lecheniya-zh…/

Please follow and like us:
0
Tweet 20
Pin Share20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

RSS
Follow by Email
YouTube
INSTAGRAM