3 atvejai, kai SVEIKA gyvensena padėjo atsikratyti LIGŲ

✔️Atrodytų neįtikėtina, tačiau žmonės liudija, kad sveikos gyvensenos principų naudojimas padeda nugalėti sunkius susirgimus!

🔹ANDREJUS ieškojo pagalbos epilepsijos gydymui ir atrado: tai paprasti sveikatos principai, padėję pamiršti ligą. Štai ką jis pasakoja.

▫️Šia liga sirgau 10 metų. Ilgą laiką naudojau vaistus, nekreipdamas ypatingo dėmesio į šalutinį poveikį. Vis dažniau man pradėjo skaudėti galvą ir spengti ausyse. Nusprendžiau pereiti prie vegetariškos mitybos, bet tabletes tebenaudojau. Palaipsniui prie šalutinių poveikių prisidėjo šios ligos: osteochondrozė ir osteoporozė.

▫️Viber grupėje „Sveikas kūnas“ gavau labai vertingos informacijos apie sveiką gyvenseną ir nusprendžiau pereiti prie pilnavertės augalinės mitybos, taikyti visus aštuonis sveikos gyvensenos principus. Dabar vaistų nevartoju, šalutinės ligos nedrumsčia ramybės. Savijauta gerėja kiekvieną dieną. Net atmintis, kurią dėl ligos vos nepraradau, pradėjo atsistatyti.

▫️Visus vaistus Kūrėjas įdėjo į augalus ir vaisius, tik jie turėtų būti vartojami dažniausiai švieži, be terminio apdorojimo. Vanduo, šviežios daržovių sultys, pienas iš sezamo, avižinių dribsnių, melionų ar moliūgų sėklų; žalieji kokteiliai, daržovių salotos pietums ir vaisių salotos ryte pusryčiams, viso grūdo košės – tikrai paskatins žmogų pasveikti nuo visų negalavimų ir organizmas atsistatys taip, kaip turėtų būti, dėka Dievo įsikišimo ir maldos.

🔹JELENA papasakojo, kaip mitybos pakeitimas ir fizinis aktyvumas padėjo susidoroti su vėžiu be medicininės intervencijos.

▫️Pirmiausiai man padėjo filmas „Storas, ligotas ir beveik miręs“ (“Fat, sick and nearly dead“). Taip pat skaičiau daug knygų apie sveikatą. Paskui perėjau prie kopūstų. Pirmą mėnesį valgiau tik žalius kopūstus be druskos ir aliejaus, su tikėjimu ir dėkingumu meldžiausi, kad Viešpats mane išklausytų ir pagydytų. Antrą mėnesį pasijutau energinga. Hemoglobinas pakilo nuo 60 iki 120. Pradėjau sportuoti. Energijos buvo daug, dusulys praėjo. Nebegėriau geležies preparatų. Tada į savo racioną pridėjau žalių burokėlių, obuolių ir morkų. Buvo žiema. Pradėjau bėgioti. Pavasarį pridėjau viso grūdo košes.

▫️Ultragarso tyrimas buvo padarytas daugiau nei po metų. Atsisakiau medicininės pagalbos po pirmojo kraujo perpylimo, kai gydytojai man pasakė apie greitą mirtį. Nuo to laiko praėjo daugiau nei 5 metai, ir viskas gerai!

🔹RUSLANA pasidalino pasveikimo nuo krono ligos istorija.

▫️Krono liga, paprasčiau sakant, viso virškinamojo trakto – nuo liežuvio iki storosios žarnos – dirglumas. Gydymas nepadėjo, būklė vis blogėjo. Iš nevilties ėmiau šauktis Dievo ir prašyti išgydymo.

▫️Netrukus sužinojau, kad žmonės valgo „gyvą maistą“ ir gydosi augalais, kuriuos Viešpats mums dovanojo. Nusprendžiau bandyti gydytis pakeičiant mitybą. Grupės, kurioje apie tai sužinojau, vadovė patarė atsisakyti cukraus, pieno produktų, miltų ir jų gaminių, mėsos, kiaušinių, gyvulinių riebalų ir pereiti prie žalio maisto, kaip priverstinės, laikinos priemonės.

▫️Neturėjau ko prarasti – gėriau tabletes, laikiausi dietos (valgiau virtą maistą), bet niekas nepadėjo. Pirmą vakarą pasidariau sau salotas iš šviežių kopūstų ir morkų, suvalgiau gerą dubenėlį ir buvau tokia sukrėsta, kad trūksta žodžių! Rezultatą pajutau tuojau pat – dingo žarnyno dirglumas! Kasdien jaučiausi vis geriau ir geriau. Jau penki mėnesiai, kai maitinuosi šviežiomis daržovėmis, vaisiais ir žalumynais. Džiaugiuosi, kad paprastos daržovės ir vaisiai aprūpina žarnyną naudinga mikroflora, nebelieka vietos pelėsiui, grybeliams ir viskam, kas negatyvu.

▫️Įgijau ir kitų sveikų įpročių: geriu vandenį, stengiuosi daugiau vaikščioti, darau mankštą ir jaučiuosi puikiai, ko ir kitiems linkiu! Dėkoju Dievui už Jo gailestingumą ir malonę, šlovė Jam!

Parengė Irina Zolotuhina, Viber grupės „Sveikas kūnas“ administratorius

Versta iš: https://8doktorov.ru/izbavleniya-ot-boleznej-s-pomoshhyu…/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.