Laisvas nuo nusikaltimų ir narkotikų

Vitalijus augo protingas ir aktyvus berniukas, tačiau, patekęs į gatvę, tapo nusikaltėliu, priklausomu nuo narkotikų, ir dalį savo gyvenimo praleido kalėjime. Bet ten jis buvo išgelbėtas ir išgydytas. Vitalijus pats papasakojo apie keičiančią Dievo meilę.

▪️Kai mokiausi pradinėse klasėse, žiūrėjau filmus su Žanu Klodu van Damu (Jean-Claude Van Damme) ir panašius, svajojau išmokti kovos menų, gatvėje mokiausi daryti salto ir piruetus. Kartą į mūsų mokyklą atėjo geografijos ir kūno kultūros praktikantas. Jis buvo kikbokso vyriausiojo trenerio asistentas. Aš užsiprašiau į kikbokso sekciją. Dalyvavau varžybose ir parodžiau gerus rezultatus.

▪️Šeimoje buvo pastovios problemos su patėviu. Būdamas 15 metų išėjau iš namų, mečiau mokyklą. Tuo metu dar pradėjau šokti breiko šokius. Mūsų mieste patekau į geriausią komandą, mus kvietė į visus koncertus. Anksti paragavau šlovės ir su tuo susijusių “gyvenimo malonumų”. Mes šokome naktiniuose klubuose, ten pamačiau banditus ir užsidegiau šia nusikaltėlių pasaulio romantika. Tai, ką mačiau per televizorių, dabar mačiau realybėje. Be to, mane traukė brolybės idėja, kurios man trūko, nes turiu tris seseris ir augau be tėvo. Taip patekau į nusikaltėlių gaują. Mane, pasirodo, dar varžybose pastebėjo ir gatvėje pasižymėjau tvirtais kumščiais. Palaidojau daug draugų ir pats daug kartų per stebuklą išlikau gyvas.

▪️Norėjau viską išbandyti. Neturėjau tikslo kaupti pinigus. Dievo neieškojau. Kartais melsdavausi, nueidavau į bažnyčią. Mano protą užtemdė pasaulio filosofija, bet sužinoti tiesą norėjau.

▪️Buvau 6 ar 7 kartus teistas, bet 2022 metais, jei Dievas duos, šie teistumai, teismo sprendimu, bus panaikinti. Bausmę atlikau penkerius metus. Galėjau sėsti visam laikui, bet brolija mane išpirko. Paskui du kartus trumpam kalėjau už narkotikų laikymą ir vartojimą.

▪️7 metus vartojau narkotikus – taip gyvenau. Apsvaigęs nuo narkotikų, nenorėjau prablaivėti, nemačiau prasmės. Nusivyliau pasauliu, savimi, gyvenimu, meile, mama – viskuo. Nenorėjau gyventi ir 2007 metais šešis kartus smeigiau sau peiliu. Šlovė Viešpačiui, Jis išsaugojo mano gyvybę ir šį kartą. Po šio įvykio supratau, kad neturiu teisės atimti kažkam gyvybės net ir sau, tačiau toliau lėtai žudžiausi narkotikais, nenorėjau priimti šio pasaulio realybės.

▪️Apimtas eilinės nevilties 2018 metais meldžiausi: “Viešpatie, kodėl aš vis dar gyvenu? Kodėl aš toks bevertis vis dar gyvas? Tiek kartų galėjau nudvėsti kaip šuo, mane galėjo užmušti. Kodėl tu mane išlaikei, kam aš reikalingas šiame pasaulyje?” Tuo metu paskutinį kartą “sėdėjau” už narkotikus. Po šios maldos pagalvojau: “Viešpatie, gal Tu vėl nori mane nuo kažko apsaugoti”, ir nusprendžiau, kad reikia visa tai palikti. Mečiau cigaretes, narkotikus, alkoholį, nešvankias kalbas.

▫️Pradėjau skaityti Bibliją ir Viešpats man parodė kitką – ne tai, ką siūlo šio pasaulio filosofija, o tai, ką jis mums paliko – lobį Savo gyvojo žodžio puslapiuose. Tada mano gyvenimas pradėjo keistis. Skaitydamas Bibliją, pradėjau elgtis taip, kaip ten parašyta. ▫️Kalėjime susipažinau su tikinčiu žmogumi. Mes su juo pradėjome švęsti sabatą, nes iš Biblijos supratau, kad tai Dievo garbinimo diena, kurią Jis paliko kaip kūrimo paminklą garbinimui ir bendravimui su Juo.

▫️Penktadienį mane išleido, o šeštadienį atėjau į bažnyčią. Ten lankiau Biblijos kursus ir buvau pakrikštytas. Pradėjau pasakoti žmonėms apie Dievą, mokiau juos Biblijos. Bažnyčioje pradėjau giedoti chore. Viešpats padovanojo man galimybę rašyti giesmes. Nuo tada palaikau asmeninį ryšį su Dievu.

▫️Kuo arčiau Dievo, tuo labiau supratau, kad laiką, kurį skiriu darbui, galiu pašvęsti tarnauti Dievui ir žmonėms. Dievui skyriau pirmą vietą savo gyvenime. Labai noriu tapti tarnautoju, todėl išvažiavau į kitą miestą kaip evangelistas ir mokysiuos, kad gaučiau vidurinį išsilavinimą. Ateityje noriu tapti pastoriumi.

▫️Viešpats išgydė mane nuo sunkių ligų, kuriomis susirgau vartodamas narkotikus. Dabar esu visiškai sveikas, nuteisintas Kristuje ir, dėka Dangiškojo Tėvo malonės ir meilės, gyvas! Šlovė ir dėkingumas Kūrėjui už Jo meilę ir kantrybę mums, nusidėjėliams!

🧡 O Dievo atsakymas į mano maldą: “Myliu tave, todėl tu gyvas“.

Vitalij Ovčinikov

Paruošta pagal: https://8doktorov.ru/svoboden-ot-prestuplenij-i-narkotikov/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.