Malda ir hidroterapija nuo abipusio plaučių uždegimo


💧Vanduo… Jis mus supa visur. Dažniausiai mes jo nepriimame kaip stebuklo. Kartą perskaičiau, kad vanduo – prabanga. Tada neatkreipiau į tai dėmesio. Todėl, kad vanduo per daug paprastas ir pasiekiamas. Tačiau kiekvieną kartą susidūrus su išoriniu ir vidiniu vandens naudojimu, įsitikinu, kad tai neįkainojama dovana, Dievo dosniai dovanota žmogui.


💧Namuose jau seniai turėjau knygų apie gydymą vandeniu. Mano šeimos nariai naudojo šį metodą nuo įvairių ligų, kiekvieną kartą įsitikindami gydomosiomis vandens savybėmis.


▫️2020 metų gruodį susirgau koronavirusu. Iš pradžių pajutau deginantį aštrų skausmą viršutinėje krūtinės dalyje, laužančią būseną. Nemaniau, kad tai koronavirusas ir pradėjau gydytis taip, kaip ir anksčiau, natūraliomis priemonėmis: žolelių arbatomis, kompresais.


▫️Iš pradžių temperatūra buvo neaukšta, paskui pradėjo kilti. Būsena nuolat keitėsi: tai karšta, tai šalta, tai galvą skauda, tai žandikaulių sinusų sritis.


▫️Penktą ligos dieną buvo atlikta plaučių rentgeno nuotrauka. Diagnozė: vienpusė covid pneumonija. Man paskyrė daug įvairių vaistų, lašalinių, injekcijų, miltelių… Pažiūrėjus į raudonas vietas nuo kompresų, gydytoja pasakė, kad gali būti pleuritas.


▫️Po savaitės gydymo vėl pasidariau rentgeno nuotrauką. Mano vyras nuėjo sužinoti nuotraukos rezultato, o aš likau jo laukti mašinoje. Grįžęs pasakė: “Liudočka, tik nesijaudink. Tau dabar abipusė pneumonija”.


▫️Gydytoja vėl išrašė eilinius paskyrimus, tarp jų naujus antibiotikus, kuriuos reikėjo suleisti, o po to gerti tabletėmis ir dar daug visko. Per visą šį laiką vaistams buvo išleista labai daug pinigų, bet niekas nedavė rezultato.


▫️Svarbiausias šioje istorijoje buvo Dievas, Kuriam meldėmės. Dievui už mane meldėsi daug žmonių skirtinguose miestuose. Kaip atsakymą į maldą sužinojau vieną iš hidroterapijos gydymo būdų – apvyniojimą.


▫️Jo esmė: dviem valandom reikia apsivynioti šlapia, gerai nugręžta linine paklode, iš viršaus dar kitą, sausą paklodę, o po to apsivynioti vilnone antklode. Skaičiau žmonių iš įvairių šalių, kurie naudojo šį metodą ir pasveiko, istorijas.


▫️Apvyniojimą darėme po 2 valandas 2 kartus per dieną, iš viso apie 20 kartų. Temperatūra jau nebekilo aukšta, bet ilgą laiką buvo bendras silpnumas, spaudimo jausmas krūtinėje. Mes, tikėdami kartojome apvyniojimus kiekvieną dieną.


▫️Vieną dieną pajutau aštrų deginantį skausmą nugaroje po kairiuoju šonkauliu. Jis buvo nesuprantamas, to dar niekad anksčiau nebuvau patyrusi. Pažįstama gydytoja patarė pasidaryti rentgeną ir EKG. Buvo vėlus vakaras, bet radome vieną medicinos centrą, kur man padarė nuotrauką. Jaunas gydytojas, jau skubėdamas namo, ištiesė lapelį su aprašymu. Buvo daug terminų, kurie buvo man nesuprantami ir aš paklausiau: “Kas ten?” “Tau viskas gerai. Tavo plaučiai švarūs!” – nuramino jis mane. Koks tai buvo džiaugsmas – švarūs plaučiai ir jokio pleurito!


▫️Mes kreipėmės į kitą kliniką ir sužinojome, kad kardiograma gera. Gydytoja sakė, kad skausmą sukėlė tarpraumeninė neuralgija. Grįžusi namo padariau keletą pratimų, trynimą ir masažą su eteriniais aliejais. Po poros dienų aš pamiršau apie skausmą. Po šios patirties aš visiems rekomenduoju šį gydymo metodą, nes pati patyriau jo efektyvumą.


✅ Dievo gydymo metodai – paprasti ir prieinami, juos kiekvienas gali išmokti. Jie pagrįsti mūsų unikalaus organizmo fiziologijos ir sandaros supratimu ir nėra agresyvūs mūsų imunitetui.


Liudmila Butalenko, sveikos gyvensenos instruktorė


💧HIDROTERAPIJA – tai išorinis gėlo vandens naudojimas vonių, dušų, apipylimų, aptrynimų, apvyniojimų pavidalu, kai kūnas veikiamas terminių ir mechaninių dirgiklių.


💧Gydymo vandeniu esmė – terminis poveikis audiniams, dėl kurio odos dangalai įkaista arba atvėsta. Jei vanduo karštas, kraujagyslės išsiplečia, pagreitėja medžiagų apykaitos procesai. Šaltas vanduo gerina audinių ir organų mitybą, o tai teigiamai veikia jų savybes. O kontrastinės hidroterapijos procedūros gerai lavina širdies ir kraujagyslių sistemą bei normalizuoja riebalinių ir prakaito liaukų veiklą, valo poras, šalina hiperpigmentaciją, gerina odos tonusą ir t.t.


Paruošta pagal: https://8doktorov.ru/molitva-i-gidroterapiya-protiv-dvustoronnej-pnevmonii/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.