
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie praėjusį sekmadienį (gegužės 17 d.) apsilankė Sveikatos EXPO Telšiuose!
Buvo labai malonu susitikti, pabendrauti, pasidalyti žiniomis apie sveikatą, atlikti sveikatos rodiklių matavimus ir kartu paragauti sveikų augalinių gaminių.
Džiaugiamės, kad kiekvienas apsilankęs galėjo ne tik gauti praktinių patarimų sveikesniam gyvenimui, bet ir dovanų išsirinkti knygų fizinės ir dvasinės sveikatos temomis.
Ypatinga padėka visiems savanoriams, kurie skyrė savo laiką, jėgas ir širdį tarnauti žmonėms. Jūsų nuoširdumas ir pasiaukojimas padėjo sukurti šiltą, jaukią ir prasmingą atmosferą.
Tikime, kad net ir trumpas pokalbis ar viena gera knyga gali tapti paskatinimu žengti svarbų žingsnį geresnės sveikatos ir vidinės ramybės link.
Čia rasite visų renginio metu ragautų gaminių receptus:

