Pagerinkite savo psichinę ir emocinę sveikatą

▫️Psichikos sveikatos problemos dažnesnės nei manome. Dauguma žmonių vis dažniau darbą praleidžia dėl emocinių, o ne fizinių sveikatos problemų.

▫️Gera psichinė sveikata, proto ir kūno ryšio dėka, palaiko ir gerina fizinę sveikatą.

▫️30 metų trukusiame tyrime buvo stebimi 447 optimistiški ir pesimistiški žmonės. Paaiškėjo, kad optimistai gyveno ilgiausiai, o pesimistai mirė anksčiau už visus.

▫️Tyrimų rezultatai patvirtina, jeigu turite teigiamą požiūrį į gyvenimą ir esate kupini vilties, didesnė tikimybė, kad gyvensite geriau, ilgiau ir sveikiau.

✅ Dėkingumas

▫️Dėkingumas tai vienas iš veiksnių, labiausiai susijusių su gera psichine sveikata. Nereikėtų tai kas gyvenime gera laikyti savaime suprantamu dalyku. Dėkingumas parodo, kad vertinate tai, ką turite, vertinate praeities, dabarties palaimas ir tikitės, kad geriausia bus ateityje.

▫️Paprastas padėkos laiško parašymas labiau sumažina depresiją ir padidina laimės jausmą, nei bet kuri kita intervencija, kurias patyrė tyrimo dalyviai.

✅ Ką galite padaryti?

👉🏻1. Veskite dėkingumo dienoraštį: užrašykite 5 dalykus, už kuriuos esate dėkingas. Iš naujo išgyvenkite laimės jausmus, kuriuos jie jums atnešė.

👉🏻2. Išmokite džiaugtis akimirka, mėgautis šios dienos džiaugsmais ir galimybėmis.

👉🏻3. Kasdien mokykitės pamatyti už ką galite padėkoti Dievui.

Paruošta pagal: https://8doktorov.ru/psihicheskoe-i-emoczionalnoe-zdorove/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.