Kviečiame į Sveikatos gerinimo PROGRAMĄ

PATIRK GYVENSENOS MEDICINOS  NAUDĄ!

Pokyčiai gyvensenoje gali turėti didesnės įtakos sveikatai, netgi daugiau negu ligoninės ir medicininės įstaigos kartu paėmus! Moksliniai tyrimai tai patvirtina.

Pirmą kartą Lietuvoje                    

HOLISTINĖ SVEIKATOS GERINIMO PROGRAMA – CHIP anglų kalba

Kaunas, Perkūno al. 5 

Laikas: derinamas, susirinkus dalyvių grupei (19 susitikimų po 2 val. – 18 val.)

  • Moksliniais įrodymais pagrįsta
  • Normalizuoja kraujo spaudimą
  • Daugiau energijos
  • Mažina depresiją
  • Sumažina perteklinį cholesterolį, trigliceridus, gliukozės kiekį kraujuje
  • Mažina viršsvorį
  • Pagerina miegą
  • Didina motyvaciją, stebint savo kraujo tyrimus ir bendrą sveikatos įvertinimą
  • Suteikia tikslias gyvensenos medicinos specialistų rekomendacijas
  • Palaikymo sistema

Holistinė sveikatos gerinimo programa ( angl. Complete health improvement program) – CHIP skirta sumažinti lėtinių ligų rizikos faktorius naudojant geresnius sveikatos įpročius ir tinkamos gyvensenos pritaikymą. Tai daroma pasirenkant geresnę, subalansuotą ir visavertę mitybą (didesnį dėmesį skiriant augalinės kilmės produktams), skatinant judėjimą, stiprinant sveikatą palaikančias sistemas, ir ugdant psichoemocinį atsparumą.

Trijų mėnesių gyvensenos medicinos praktika CHIP grupėje stebint specialistams ir naudojant mokslu patvirtintos CHIP programos principus, ir rekomendacijas – atneša gerus rezultatus. Ir visa tai, gyvenant savo namuose ir dirbant įprastus darbus. Per programą numatyta 19 susitikimų (vidutiniškai 1-2 k. per savaitę). Vienas susitikimas trunka dvi valandas, kurio metu viena dalis specialisto gydytojo vaizdo – paskaita apie gyvensenos mediciną, kita – diskusijos, pastebėjimai ir pasidalinimai kaip sekasi įgyvendinti rekomendacijas, sveiko maisto ruošimo pamokėlės. Programos dalyvis skatinamas glaudžiai bendradarbiauti su savo šeimos gydytoju aptariant kraujo tyrimus ir sveikatos būklę. Programos metu, tris kartus dalyvio sveikatos įvertinimo duomenys patenka į  Gyvensenos medicinos instituto (Loma Linda, JAV) kompiuterinę sistemą, iš kur, vėliau gaunamos profesionalios rekomendacijos. Geri pasikeitimai, sveikatos pagerėjimai dažniausiai pastebimi po 3–4 savaičių.

Visa programos medžiaga šiuo metu  tik anglų kalba. Programos dalyvis turi sugebėti klausyti ir skaityti anglų kalba. Tarpusavyje bus bendraujama lietuviškai.

 Programos kaina:  – 117 eur

Kainą sudaro: dalyvio medžiagos komplektas (rekomendacijų, maisto receptų, darbo  knygos su žingsniamačiu), video paskaitos, maisto prezentacijos, sveikatos būsenos įvertinimas, kraujo tyrimai ir rekomendacijos. Pirma pažintinė informacinė sesija – nemokama.

Programą ves: licenzijuoti CHIP programos mentoriai: gyd. Asta Jokubkienė, Gintaras Nekis, Bertoldas Hibner, – asmenys, – praktikuojantys gyvensenos medicinos principus.

Programą organizuoja kartu su partneriais:

Adventistų bažnyčios sveikatos skyrius                          www.sveikas.info

Lietuvos  Sveikatos mokslų universitetas                        www.lsmuni.lt

Asociacija „Savas miestas“                                              www.savasmiestas.lt

Gyvensenos medicinos institutas (Loma Linda, JAV)    www.chiphealth.com

Invitro diagnostika                                                          www.kraujolaboratorija.lt

 

Registracija ir daugiau informacijos tel. 8 656 22192  ir www.chiphealth.com

El.p. [email protected]